Müller Elektronik
Ochrona roślin

Strona główna » Mueller Elektronik » Ochrona roślin
ISOBUS SPRAYER – Controller MIDI

ISOBUS SPRAYER – Controller MIDI

SPRAYER Controller MIDI jest komputerem roboczym ISOBUS regulującym wszystkie funkcje opryskiwacza. Jest również idealnym rozwiązaniem do przebudowy opryskiwaczy nie posiadających dotychczas systemu ISOBUS.

SPRAYDOS-wersja długa

SPRAYDOS-wersja długa

SPRAYDOS obsługuje do 9 sekcji roboczych opryskiwacza z włącznikiem głównym oprysku belki polowej, posiada ręczną lub automatyczną funkcję regulacji dawki cieczy oraz do 11 funkcji hydrauliki opryskiwacza.

SPRAYDOS-wersja krótka

SPRAYDOS-wersja krótka

SPRAYDOS obsługuje do 9 sekcji roboczych opryskiwacza z włącznikiem głównym oprysku belki polowej, posiada ręczną lub automatyczną funkcję regulacji dawki cieczy oraz do 4 funkcji hydrauliki opryskiwacza.

TANK – Control

TANK – Control

Przyrząd do pomiaru poziomu napełnienia TANK-Control umożliwia pomiar pojemności w rozmaitych zbiornikach.
Urządzenie stosowane jest głównie w rolnictwie przy nawozach płynnych i ochronie roślin.

TANK – Control III

TANK – Control III

TANK-Control III to system do monitorowania ilości cieczy w zbiorniku oraz sterowania jej obiegami. Sterowanie zaworami umożliwia integrację w regulację mieszadeł, cykle płukania oraz transport cieczy między zbiornikami opryskiwacza.

ISOBUS TRAIL – Control

ISOBUS TRAIL – Control

Systemy TRAIL-Control zapewniają automatyczne kopiowanie śladów ciągnika przez sprzęgniętą z nim maszynę zaczepianą. Odbywa się to poprzez sterowany hydraulicznie dyszel przegubowy maszyny lub jej oś skrętną.

ISOBUS DISTANCE – Control

ISOBUS DISTANCE – Control

System utrzymujący w trybie automatycznym stałą odległość belki polowej opryskiwacza od powierzchni łanu. DISTANCE-Control I umożliwia dodatkowo niezależne i aktywne sterowanie każdą z połówek belki polowej.

ISOBUS DISTANCE – Control II

ISOBUS DISTANCE – Control II

System utrzymujący w trybie automatycznym stałą odległość belki polowej opryskiwacza od powierzchni łanu. DISTANCE-Control II umożliwia automatyczną regulację wysokości belki polowej i jej poziomowanie.

SECTION – Control TOP

SECTION – Control TOP

Aplikacja opracowana przez ME do w pełni automatycznego, indywidualnego sterowania poszczególnymi rozpylaczami. Komputer roboczy sterować może nie tylko poszczególnymi sekcjami roboczymi, ale również pojedynczymi rozpylaczami w oparciu o nawigację GPS.